Kriminoloji kelimesini genel manada “suç bilimi, suç olgusunun incelenmesi, suç teorileri” olarak ele alabiliriz. Kriminoloji, sosyolojinin bir alt bilimi olarak (suç ve sapma sosyolojisi) ortaya çıkmış ve sanayileşme sonrası toplumlarda suç oranlarının artması ile birlikte geniş çalışma ve araştırmalara konu olan suç beraberinde yeni açıklamalar (teoriler) getirmiş ve zamanla gelişen kriminoloji bilimi bugün başlı başına bir bilim dalı olarak kabul edilmektedir.

Neredeyse her gün yeni MOBİL cihazların, işletim sistemlerinin ve uygulamaların tanıtılmasıyla hızla büyüyen ve son derece dinamik mobil iletişim pazarı, geleneksel zeka paradigmasının yeniden düşünülmesini gerektirir.

Bigdata-Mdm-iphone-telefondan-kaldirma

İkinci el bir iPhone satın aldınız ve kurmaya çalıştığınızda, iPhone'unuzun Mobil Cihaz Yönetimi'ne (MDM) kayıtlı olduğunu görüyorsunuz. Bu sinir bozucu. MDM'yi iPhone'dan kaldırmanın bir yolu var mı? Neyse ki cevap EVET! MDM'yi iPhone'unuzdan kaldırabilirsiniz. Bu makaleyi kontrol edin ve çözümlerinizi bulacaksınız.

Hard disk, cep telefonu, hafıza kartı ve USB bellek gibi bilgileri elektronik olarak muhafaza edebilen cihaz ve medya üzerinde yapılan teknik incelemeler neticesinde elde edilen sonuçlar, mahkemelerde bir takım hukuki kararlara dayanak teşkil edebilir ve insanların hayatları ile ilgili kararların alınmasına yol açabilir.

Samsung cihazınız Google Hesabı doğrulamasında takıldı, ancak devam etmek için hesap ayrıntılarını hatırlamıyor musunuz? Telaşa gerek yok. BigData, Samsung telefonunuz veya tabletiniz hangi model olursa olsun, piyasadaki en yüksek başarı oranıyla FRP kilidini atlama çözümleri üretmektedir.

Güvenlik amacıyla iyi olduğu kadar, kilitli veya devre dışı bırakılmış Apple Kimliği, konu hakkında önceden bilgi bulunmaması nedeniyle kullanıcılar için hala sinir bozucu durumdur. Buradaki en büyük sorun, Apple Kimliğiniz tekrar çalışana kadar hiçbir uygulamanızı güncelleyememenizdir. Bununla birlikte, endişelenmenize gerek yok çünkü iPhone veya iPad'de Apple ID'nin kilidini açmak için sorunla karşılaşan tek kişi siz değilsiniz ve bunun için birden fazla çözüm bulunmaktadır. En iyilerinden bazıları aşağıda verilmiştir.

Adres   : Balgat Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad. 36/6 Çankaya/Ankara