Bigdata Kriminal - Veri kurtarma

 

Bigdata Veri Kurtarma, hatalı veya hasarlı medya cihazlarından profesyonel veri kurtarma konusunda uzmanlaşmış bir veri kurtarma tesisidir. Bigdata, kayıp, hasar görmüş veya yanlışlıkla silinen dosyalar gibi durumlardan kaynaklanan kayıp verileri profesyonel olarak kurtarmak için gereken tüm özel araçlara sahip olup, özgün araçlarla veri kurtarma sektöründe % 90 başarı oranına sahiptir.

Yoğun olarak teknolojiye bağımlı bir dünyada bilgiye erişim en önemli önceliktir. Teknolojinin başarısız olduğu zamanlarda, Bigdata Veri Kurtarma tüm kritik bilgilerinize ulaşmanıza yardımcı olacak sofistike bir yaklaşım sunmaktadır. Medya cihazınız ne olursa olsun, tüm veri kaybı durumlarını karşılayacak donanıma sahip olduğumuzu garanti ederek en son yenilikleri takip etmekteyiz.

Veri depolama aygıtınızda oluşan fiziksel veya mantıksal arızaları gidermek için tüm yeteneklerimizi tamamen kullanacağımızdan emin olabilirsiniz. Servis verdiğimiz her medya cihazının uzmanlarımızdan biri tarafından tamamen denetlendiğinden emin olarak durum bazında çalışmaktayız.

Veri Kurtarma Hizmetlerimiz

Cep telefonundan veri kurtarma

Harddisk, SDD, RAID, USB bellek veri kurtarma

DVR, NVR Güvenlik kamera kayıt cihazlarından veri kurtarma

Arızalı harddisk onarımı

 

DİKKAT ! Arızalı diskinize kesinlikle uzman kişiler dışında müdahale etmeyiniz, ettirmeyiniz!

Adres   : Balgat Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad. 36/6 Çankaya/Ankara